Ekskursioonid Selgase observatooriumitesse. 

Hea uudis!

Kosmos on huvitav! Olen pidevalt heas mõttes inimeste surve all, kes soovivad külastada observatooriume ja teada saada rohkem, kosmosest, teleskoopidest, kuidas kosmost vaadeldakse ja kuidas seda pildistatakse. Olen aastate jooksul palju ekskursioone läbi viinud, kuid sellest suvest muudan selle tegevuse rohkem organiseerituks. Siin lehel avaldan ajad, millal on võimalik tulla Selgasele kosmoseasjandusega tutvuma.


MIDA NÄETE JA KUULETE?

Kuulete kõike, mida tean kosmosest, taevapildistamisest, teleskoopidest. Näete mõlemat observatooriumit, kuidas need töötavad ja missugust tehnikat ja aparatuuri sisaldavad. Näete kauneid taevapilte galaktikatest, udukogudest, täheparvedest, planeetidest ja tähtedest, mis on pildistatud Saaremaa taeva alt. Saate vastused kõigile oma küsimustele.


KUI KAUA KESTAB?

Eskursiooni puhul arvestage minimaalselt 1 tunniga, kuid kogemus näitab, et poolteist tundi kulub kiirelt ära.


GUPI SUURUS

Grupi suurus võib olla kasvõi 1 inimene ja maksimaalselt 20 inimest korraga.


KUI PALJU MAKSAB?

Eraisikud: Kuni 5 inimest k.a, sõltumata arvust 50 eurot, Üle 5 inimese, olenevalt arvust, iga täiskasvanud 10 eurot

Varateismelised(-12 aastased) ja väikesed lapsed tasuta.

Tasumine sularahas kohapeal.

Ettevõtted: 10 eurot (lisandub käibemaks, kokku 12 eurot) inimese kohta. Tasumine sularahas või arve alusel pangaülekandega.


EKSKURSIOONIDE AJAD - NB REGISTREERIMISE VORM ALLPOOL

Algavad järjekordsed 2018 aasta ekskursioonid. Kes soovib tulla mulle külla, andke sellest teada ja ma vastan, kas valitud kuupäev sobib mulle, kas olen kohal. Olen suvisel perioodil maal päris tihedalt, aga kui aeg ei sobi, proovime leida kindlasti lahenduse. Saada mulle email raivo.hein at gmail.com


KUIDAS KOHALE JÕUDA?

Observatooriumipark asub Kaigu talu maadel Saaremaal, Selgase külas, Mustjala vallas. Kõige lihtsamalt leiad õige tee, sisestades oma nutitelefonis olevasse WAZE või GOOGLE MAPS äppi aadressi Nõgupõllu tee 7, Selgase, Mustjala.

Kaardilink https://goo.gl/maps/4UGww