ILUS PILT KOJU, TÖÖLE, NÄITUSED.

1. PILTIDE OSTMINEKui soovid saada mõnda minu piltidest, siis saada mulle emaili peale link sellele pildile. Autoritasuks on eraisikule 50 eurot , firmadele 100 eurot (ettevõtetele lisandub käibemaks). Kui sul on soov saada pilt väljatrükina…

ILUS PILT KOJU, TÖÖLE, NÄITUSED.

1. PILTIDE OSTMINE

Kui soovid saada mõnda minu piltidest, siis saada mulle emaili peale link sellele pildile. Autoritasuks on eraisikule 50 eurot , firmadele 100 eurot (ettevõtetele lisandub käibemaks). Kui sul on soov saada pilt väljatrükina erinevatel materjalidel, siis lisandub eelöeldud hinnale veel ka selle loomine valitud kujul. Toimetan kõik need toimingud sinu eest ja Fotoluksi abiga. Loomulikult võid alati ise valida teenusepakkujaid.


2. NÄITUSED

Minu pilte saab tellida ka näituseväljapanekuna. Palun kontakteeruge minuga ja lepime tingimustes kokku.

Näitus Välisministeeriumis.

3. PILTIDE RENTIMINE

Töökollektiividele pakun võimalust katta vaba seinapind ajutiselt kaunite kosmose- või aerofotodega. Tulen ise kohale, panen pildid üles. Soovikorral vahetan neid teatud aja tagant. Lepingu lõppedes viin pildid ise ka minema. Kontakteeru ja lepime tingimustes.

4. AEROPILDISTAMINE
Kui soovid üles pildistada oma elamist, kinnistut, maad, töökoha hoonet või mis iganes objekti õhust, siis teen ka selle ära ilma suurema kärata. Kenama tulemuse saamiseks kasutan panoraam väljundit, mis tähendab olenevalt situatsioonist kuni 180 kraadist vaatenurka. Ilm peaks soovitavalt olema ilus ja tuulevaikne. Pildistamiseks kasutan DJI Phantom Vision + nimelist drooni.
Fotoluks
Olümpia
Ninase küla
Virtsu
Allikukivi kalevivabriku direktori elamu
Küti talu LahetaguselDCIM\100MEDIA
Vaade kõrgelt meie tänavale

Minu email on raivo.hein@gmail.com, kirjuta julgelt.